5 jednoduchých krokov na rozbehnutie vášho biznisu v online svete.

Vyberte si dizajn pre vašu web stránku alebo e-shop.

Výber dizajnu

Tvorba web stránok

V prvom kroku si vyberte z našej ponuky dizajn web stránky alebo e-shopu, ktorý sa vám najviac páči a najlepšie zodpovedá vašim predstavám. Pri výbere sa nemusíte riadiť konkrétnym zameraním vášho podnikania, skôr je dôležité vybrať dizajn tak, aby vám vyhovovalo rozloženie jednotlivých prvkov, ako sú obrázky, texty, bannery a podobne. Vybraný dizajn prispôsobíme vašim potrebám, zmeníme farby, vymeníme texty a obrázky.

Vyberte si dizajn pre vašu web stránku alebo e-shop.

Vyberte a zaregistrujte doménu.

Registrácia domény

Registrácia domény - Marketing Lite
V druhom kroku si vyberte vhodnú doménu pre váš projekt tak, aby bola jedinečná a súčasne pre vašich zákazníkov ľahko zapamätateľná. Mala by tak isto dobre vystihovať vašu spoločnosť prípadne predmet podnikania. Ak podnikáte na Slovensku, tak doménová koncovka by mala byť .sk

Máte už doménu zaregistrovanú? Výborne, tento krok môžete preskočiť.
domény

Vyberte a zaregistrujte doménu.

Pridajte k objednávke web hosting.

Web hosting

Tvorba web stránok - Webhosting

V treťom kroku si môžete k web stránke objednať službu web hosting (ide o prenájom priestoru na servery, kde budú fyzicky uložené dáta vašej web stránky alebo e-shopu). Zvoľte si veľkosť priestoru a výkon a pridajte k objednávke.

Máte už web hosting u inej spoločnosti? Nevadí, tento krok môžete preskočiť alebo prejsť k nám (odporúčame).
web hosting

Pridajte k objednávke web hosting.

Vytvoríme a spustíme pre vás web stránku alebo e-shop.

Vytvorenie web stránky / e-shopu

Tvorba web stránok - Online marketing

Štvrtý krok je dokončenie a odoslanie objednávky. Vyplňte vaše fakturačné údaje, zvoľte spôsob platby a dokončite vašu objednávku. Gratulujeme, urobili ste dôležitý krok pre váš biznis.

Po prijatí vašej objednávky vám pošleme detailný zoznam podkladov, ktoré budeme od vás potrebovať na vytvorenie web stránky alebo e-shopu. Keď nám ich pošlete, tak pre vás web stránku alebo e-shop vytvoríme.
referencie

Vytvoríme a spustíme pre vás web stránku alebo e-shop.

Vytvoríme, nastavíme a spustíme pre vás online marketingové kampane.

Online marketing

Online marketing

Po úspešnom vytvorení a spustení vašej novej web stránky alebo e-shopu odporúčame podporiť a naštartovať váš biznis pomocou cieleného online marketingu. Veľmi efektívne sú napríklad vyhľadávacie kampane na Googli, kde sa dajú pomocou vhodných kľúčových slov zobraziť reklamné odkazy na vašu web stránku alebo e-shop.
pripravujeme

Vytvoríme, nastavíme a spustíme pre vás online marketingové kampane.