Vyhľadávanie

Registrácia domény

Doménu si môžeme predstaviť ako adresu, na ktorej môžu zákazníci nájsť vašu web stránku na internete. Každá doména je unikátna a môže mať len jedného vlastníka. Preto je potrebné pri jej výbere overiť, že sa takýto názov ešte nepoužíva. Naša doména je napríklad www.marketinglite.sk

Správa webových stránok

Zálohy sa vytvárajú každý deň v noci, tak aby vytváranie zálohy neovplyvnilo chod webovej stránky alebo e-shopu.

Balík [ŠTART]: Aktualizácie robíme najmenej 1x za mesiac, alebo podľa potreby v prípade dôležitých bezpečnostných aktualizácii WordPressu alebo pluginov.

Balík [BIZNIS]: Aktualizácie robíme najmenej 2x za mesiac, alebo podľa potreby v prípade dôležitých bezpečnostných aktualizácii WordPressu alebo pluginov.

Balík [ECOMMERCE]: Aktualizácie robíme najmenej 1x za týždeň, alebo podľa potreby v prípade dôležitých bezpečnostných aktualizácii WordPressu, WooCommerce alebo iných pluginov.

Uptime monitor je nástroj, ktorý nepretržite sleduje vašu webovú stránku alebo e-shop a monitoruje či je dostupná pre návštevníkov. V prípade, že zistí nejaký problém s dostupnosťou, zašle nám notifikáciu na základe ktorej začneme analyzovať a riešiť vzniknutý problém.

Správa webových stránok - Audit

Sme etablovaná agentúra, ktorá vznikla už v roku 2012. Máme viac ako desaťročné skúsenosti s WordPress a WooCommerce, webovým dizajnom a marketingom. Náš priateľský tím sa dobre vyzná v audite webových stránok a je pripravený vám pomôcť.

Na dokončenie auditu potrebujeme zvyčajne 2-3 pracovné dni od prijatia objednávky. Z času na čas to môže byť o niečo dlhšie, pretože to závisí od nášho aktuálneho pracovného plánu. Presný čas dokončenia auditu vám dáme vedieť, hneď ako potvrdíme vašu objednávku.

Samozrejme – špecializujeme sa na pomoc klientom s WooCommerce e-shopmi. Je dôležité poznamenať, že typický WooCommerce e-shop potrebuje oveľa väčší výkon servera ako priemerná webová stránka WordPress, takže váš výber hostingu nemusí byť v súčasnosti najlepší.

V rámci našich balíkov správy webových stránok pracujeme len s webovými stránkami, ktoré sú dobre vytvorené a bez chýb. Musíme vykonať audit vašej webovej stránky, aby sme sa uistili, že je vhodná pre naše systémy. Okrem toho získate bonus v podobe vedomia, že vaša webová stránka je v poriadku a v dobrých rukách.

Všeobecné otázky

Jednoduché verzie web stránok (v našej ponuke označené ako [LITE]) sme schopní vytvoriť a spustiť do 5 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.nnZložitejšie verzie web stránok (v našej ponuke označené ako [PRO]) sme schopní vytvoriť a spustiť do 10 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.nnE-shopy sme schopní vytvoriť a spustiť do 15 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

Registráciu domény si môžete objednať priamo pri objednávke web stránky alebo e-shopu. Poplatok za registráciu a nastavenie domény na prvý rok je 25 €. Ďalšie roky sa potom platí poplatok 12 € / ročne (platí pre .sk domény).

Vytvorenie eshopu

Základné podklady, ktoré budeme od vás potrebovať sú: vaše logo, váš slogan, aspoň 3 vzorové produkty, text o vašej spoločnosti, vašu víziu a misiu, prečo robíte to, čo robíte, aspoň 3 výhody, prečo by mali ľudia nakupovať u vás a v čom ste jedinečný v porovnaní s vašou konkurenciou, referencie, otázky a odpovede do často kladených otázok, kontaktné údaje, fakturačné údaje, obchodné a reklamačné podmienky, informácie k doprave a platbe, ilustračné obrázky.

Detailný zoznam potrebných podkladov vám zašleme po objednávke e-shopu.

Jednoducho povedané, predajný funnel (predajný lievik) internetového obchodu je vizuálne znázornenie cesty vášho zákazníka. Spotrebitelia vstupujú do hornej časti predajného funnelu a postupne sa posúvajú nadol, až kým sa nestanú stálymi zákazníkmi.

Áno, v administrácii eshopu máte možnosť si vytvárať neobmedzené množstvo zľavových kupónov pre vašich zákazníkov.

Pravdepodobne áno. Každopádne kompletný zoznam podporovaných platobných brán si môžete pozrieť tu.

E-shop sme schopní vám vytvoriť a dodať do 15 pracovných dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

Odborná konzultácia prebieha najčastejšie online cez Zoom. Po vzájomnej dohode je možné odbornú konzultáciu realizovať aj formou osobného stretnutia. Po objednávke eshopu, si budete môcť vybrať dátum, čas a tému odbornej konzultácie.

Vytvorenie web stránky

Vytvorenie web stránky u nás začína už od 249 € (bez DPH).

Poplatok za doménu

nNa prevádzku web stránky budete potrebovať doménu (www.vasafirma.sk) a web hosting (priestor na serveri, kde bude vaša web stránka fyzicky uložená). Prvotná registrácia a správne nastavenie domény u nás stojí 25 € (bez DPH). V cene je poplatok za doménu na jeden rok. Ďalšie roky sa potom platí poplatok 12 € / ročne (pri .sk doménach) (bez DPH).n

Poplatok za web hosting

nPre našich klientov ponúkame neobmedzený web hosting (viac info) za 3 € / mesačne (bez DPH). Poplatok sa platí ročne (36 € (bez DPH)) za 5 GB priestoru s tým, že prvý mesiac máte na vyskúšanie zdarma. Náš web hosting je optimalizovaný pre naše web stránky tak, aby bežali rýchlo a spoľahlivo.n

Vytvorenie loga

nPonúkame vám možnosť objednať si spolu s web stránkou vytvorenie jednoduchého loga za jednorázový poplatok 80 € (bez DPH).n

Tvorba obsahu

nDodať nám obsah je jediné čo musíte spraviť aby sme pre vás mohli vytvoriť web stránku alebo e-shop. Po dohode vieme zabezpečiť napísanie textov pre vašu spoločnosť profesionálnym copywriterom. Fotografické služby si môžete objednať u nášho partnera CREA:THINK. Kontaktné údaje nájdete tu. Alebo môžete vhodné obrázky nájsť vo fotobanke.n

Jazykové mutácie

nK novej web stránke vám vieme vytvoriť aj akúkoľvek jazykovú mutáciu. Vieme zabezpečiť aj preklady do väčšiny svetových jazykov profesionálnym prekladateľom. Cena za vytvorenie jednej jazykovej mutácie začína od 120 € (bez DPH).

Ak ste náročnejší ohľadne dizajnu a funkcionality, môžete sa stať našim prémiovým klientom na Marketing Art. Dohodnite si osobné stretnutie telefonicky na čísle 0911 580 950 alebo e-mailom na info@marketingart.sk. Všetky kontaktné údaje nájdete tu.

Štandardne sa o web stránku pre našich klientov staráme my. Máme filozofiu, že každý by mal robiť to, v čom je najlepší. Po dohode vám vieme sprístupniť na web stránke určité sekcie, ktoré si následne môžete spravovať vo vlastnej réžii. Najčastejšie sa jedná o úpravu textov a pridávanie nových fotiek do galérie. Pokiaľ máte na web stránke aj blog, tak pridávanie nových článkov a kategórii máte na 100% vo svojej správe.

Všetky naše webstránky tvoríme výhradne na redakčnom systéme Wordpress, a e-shopy bežia na module WooCommerce. Viac informácii o systéme Wordpress sa dozviete v tomto článku.

Web hosting

Web hosting je vyhradený diskový priestor a výkon na serveri, s neustálym pripojením na internet tak, aby sa k vašej web stránke dostali návštevníci kedykoľvek a odkiaľkoľvek na svete. Web hosting je aj základom pre poskytovanie služby elektronickej pošty (e-mail). Na prevádzku každej web stránky alebo e-shopu potrebujete doménu (názov, ktorý zadáte do prehliadača, napr. www.vasadomena.sk) a web hosting kde sa fyzicky uložia všetky súbory vašej web stránky alebo e-shopu.

Potrebná veľkosť web hostingu je veľmi individuálna. Na jednej strane sú web stránky, ktoré zaberajú len niekoľko kB a na strane druhej sú weby ktoré majú niekoľko desiatok GB.nnMinimálnu veľkosť hostingu odporúčame aspoň 5GB čo vám pohodlne vystačí na prezentačnú web stránku alebo menší e-shop aj s e-mailami.

Áno, je to možné a s presunom k nám vám radi pomôžeme. Po presune k nám, začnete platiť až, keď vám skončí platnosť starého hostingu.nnPríklad:nnU inej hostingovej spoločnosti máte zaplatenú službu web hosting do 22.9.2020. Keď sa rozhodnete prejsť k nám 16.5.2020, tak prvú faktúru dostanete až 23.9.2020. To znamená, že pri prechode k nám nič nepreplatíte.