"Asi vám nedám zaručený návod na úspech, ale môžem vám dať zaručený návod na neúspech: snažte sa zakaždým uspokojiť všetkých."

Tvorba web stránok
a e-shopov bez starostí.

Naša vízia je spraviť web stránky a e-shopy dostupné pre každého. Prinášame službu, ktorá navždy zmení vaše chápanie podnikania v online svete. Sme vám pripravení pomôcť uspieť ponukou komplexných a kvalitných služieb, jednoduchosťou, transparetnosťou a férovým jednaním. Chceme, aby každý, kto o to prejaví záujem mal v online priestore rovnaké šance na úspech.   

Zistiť viac o našich službách.

Tvorba web stránok

Náš tím profesionálov

Na vašom projekte bude pracovať celý tím profesionálov, ktorí sa tvorbe web stránok, online marketingu a web dizajnu venuje od roku 2012.

O nás 1

Adrián

CEO
Stará sa o chod celej spoločnosti tak, aby bola vždy v súlade s našou misiou. Dohliada tiež na to, aby sme našim klientom vždy poskytovali len tie najlepšie služby.
Martin Levák

Martin L.

Web designer
Tvorba web stránok a e-shopov ho veľmi baví, čo sa odráža na jeho pozitívnom prístupe a kvalitne odvedenej práci. Pri tvorbe ho nezastaví žiadna výzva.
O nás 2

Peter

Account manager
Dizajnu sa profesionálne venuje už od roku 2011. Tvorí funkčné, použiteľné a vizuálne prívetivé projekty. Rád premieňa návštevu web stránky na príjemne strávený čas.
O nás 3

Martin O.

Web designer
Tvorivá práca ho napĺňa a teší ho, že po ňom vidno diela, ktoré niekomu slúžia. Ku každej práci pristupuje zodpovedne a vždy sa snaží vystihnúť podstatu.
Erika Cibulková | Marketing Lite

Erika

Graphic designer
Mama dvoch detí, študovala módne návrhárstvo. Grafickému dizajnu sa venuje v podstate od strednej školy. Je kreatívna a má rada výzvy.
Lucia Súkeníková

Lucia

Copywriter
Zaujíma sa o reklamu, marketing a firmenú komunikáciu. Fascinujú ju texty, ktoré dokážu predávať. Rada tvorí obsah na web stránky a firemné blogy.