Naše výhody pre vás

Stále váhate či si máte vytvorenie web stránky alebo e-shopu objednať u nás? Prečítajte si 9 dôvodov, ktoré vás určite presvedčia.

Profesionálna podpora

S našimi klientmi si budujeme dlhodobé vzťahy. To znamená, že vytvorením web stránky alebo e-shopu to u nás nekončí. Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť s vašimi požiadavkami. Kontaktovať support.

Skúsený tím web dizajnérov

Web stránky a e-shopy tvorí pre našich klientov tím nadšencov, ktorí sa web dizajnu venujú viac ako 8 rokov a zrealizovali spolu už viac ako 200 projektov. Pozrieť referencie.

Bez mesačných poplatkov

Cena za vytvorenie web stránky alebo e-shopu sa u nás platí iba raz. Po odovzdaní a spustení už neplatíte žiadne mesačné poplatky. Poplatok za doménu a web hostingové služby sa platí každý rok. Viac info.

Tvoríme na WordPresse

Vaša web stránka alebo e-shop bude vytvorená na redakčnom systéme WordPress, čo pre vás znamená jednoduchú správu obsahu a vysokú flexibilitu funkcionality.

Nízke vstupné náklady

Máte na vytvorenie webu obmedzený rozpočet? Nevadí, tvorba web stránok u nás začína už od 199 € (bez DPH). To znamená, že nová web stránka vás finančne nepoloží.

Prístup do zóny pre klientov

Máte radi svoje veci pod kontrolou? Chápeme a preto v zóne pre klientov nájdete zoznam a stav vašich objednávok, možnosť stiahnuť si faktúry, nahrať materiály pre vašu web stránku a omnoho viac. Prihlásiť sa.

Všetko pod jednou strechou

Nechajte starosti s web stránkou na nás. My vám vytvoríme web stránku alebo e-shop, zaregistrujeme doménu, zabezpečíme web hosting a spustíme online marketing. O to všetko sa vám s radosťou postaráme.

Rýchle spustenie webu

Spravíme všetko, čo je v našich silách aby váš online projekt bol pripravený a spustený čo najskôr. Štandardne to býva do 5 pracovných dní (v prípade web stránky) od zaslania všetkých potrebných podkladov. Viac info.

Partnerský program

Ak budete spokojný s našimi službami, budeme vďačný keď nás odporučíte aj vašim známym. Ako poďakovanie získate províziu za každú objednávku, ktorú na základe vášho odporúčania získame. Viac info.